Youzify 2.1.0 - en to fa_IR translation catalogue (857 entries)

en:  in the group %1s
fa_IR:  درگروه  %1s

en: "Next" & "Prev" color
fa_IR: رنگ دکمه‌های قبلی و بعدی

en: %1$s posted an update in the group %2$s
fa_IR: %1$s یک بروزرسانی جدید در گروه %2$s ارسال کرد

en: %1s Changed their profile cover
fa_IR: %1s کاور پروفایل آنها را تغییر داد

en: %1s posted
fa_IR: %1s ارسال کرده

en: %1s wrote a new post
fa_IR: %1s یک پست جدید نوشته است

en: %1s's Badges
fa_IR: مدال های %1s

en: %s Badge | %s Badges
fa_IR[0]: مدال %s
fa_IR[1]: ‫مدال‌ها %s

en: %s Settings
fa_IR: تنظیمات %s

en: %s reply | %s replies
fa_IR[0]: ‫%s پاسخ
fa_IR[1]: ‏‫%s پاسخ

en: %s tab icon
fa_IR: آیکون تب %s

en: %s tab order
fa_IR: ترتیب قرارگیری تب %s

en: %s tab title
fa_IR: عنوان تب %s

en: %s topic | %s topics
fa_IR[0]: ‫%s تاپیک
fa_IR[1]: ‏‫%s تاپیک

en: %s voice | %s voices
fa_IR[0]: ‫%s صدا
fa_IR[1]: ‏‫%s صدا

en: %s was successfully deleted.
fa_IR: %s با موفقیت حذف شد.

en: &mdash; Everything &mdash;
fa_IR: &mdash; همه موارد &mdash;

en: (No Forum)
fa_IR: (هیچ انجمنی نیست)

en: - %s didn't provide us with your email.
fa_IR: - %s ایمیل خود را به ما ارائه ندادید.

en: - We couldn't get your username or its already exist.
fa_IR: - ما نتوانستیم نام کاربری شما را بدست آوریم یا اینکه از قبل موجود است.

en: -- Select --
fa_IR:  — انتخاب کنید —

en: -- Select Default Tab --
fa_IR:  — تب پیشفرض را انتخاب کنید —

en: 1. Go to <a href="%1s">%2s</a>
fa_IR: 1. برو به <a href="%1s">%2s</a>

en: 2. Create a new application by clicking "Create Application".
fa_IR: 2. با کلیک روی «ایجاد برنامه جدید» یک برنامه جدید بسازید.

en: 2. Create a new application by clicking "Create New App".
fa_IR: 2. با کلیک روی «ایجاد برنامه جدید» یک برنامه جدید بسازید.

en: 2. Create a new application by clicking "Create a new project".
fa_IR: 2. با کلیک روی «ایجاد برنامه» یک برنامه جدید ایجاد کنید.

en: 3. Fill out any required fields such as the application name and description.
fa_IR: 5. پاپ آپ با نام «ایجاد شناسه مشتری» ظاهر می شود، تمام فیلدهای لازم مانند نام برنامه و توضیحات را پر کنید و روی بعدی کلیک کنید.

en: 3. Go to API Access under API Project.
fa_IR: 3. برو به API در قسمت دسترسی تحت پروژه API.

en: 4. After that click on Create an OAuth 2.0 client ID to create a new application.
fa_IR: 4. پس از آن روی ایجاد یک OAuth 2.0 client ID برای ایجاد یک برنامه جدید کلیک کنید.

en: 5. A pop-up named "Create Client ID" will appear, fill out any required fields such as the application name and description and Click on Next.
fa_IR: 5. پاپ آپ با نام «ایجاد شناسه مشتری» ظاهر می شود، تمام فیلدهای لازم مانند نام برنامه و توضیحات را پر کنید و روی بعدی کلیک کنید.

en: 5. Go to the Status & Review page.
fa_IR: 5. به وضعیت و بازبینی بروید.

en: 6. Enable <strong>"Do you want to make this app and all its live features available to the general public?"</strong>.
fa_IR: 6. فعال کردن <strong>"آیا می خواهید این برنامه و تمام ویژگی های زندگی خود را در دسترس عموم قرار دهید؟"</strong>.

en: 6. On the popup set Application type to Web application and switch to advanced settings by clicking on ( more options ) .
fa_IR: 6. در پنجره Popup Type Application به برنامه وب و با کلیک کردن روی (گزینه های بیشتر) به تنظیمات پیشرفته بروید.

en: 6. Once you have registered, copy the created application credentials ( Client ID and Secret ) .
fa_IR: 6. پس از ثبت نام، کپی مدارک ایجاد شده برنامه (شناسه مشتری و راز) را کپی کنید.

en: 9. Go to dashboard and get your <strong>App ID</strong> and <strong>App Secret</strong>
fa_IR: 9. به داشبورد بروید <strong>ID</strong> و خود را دریافت کنی

en: 9. Once you have registered, copy the created application credentials (Client ID and Secret ) .
fa_IR: 6. پس از ثبت نام، کپی مدارک ایجاد شده برنامه (شناسه مشتری و راز) را کپی کنید.

en: <strong><a>Note:</a> Instagram do not provide their users email address, to make that happen you have to submit your application for review untill that time we will request the email from users while registration.</strong>
fa_IR: ‫<strong><a>یادداشت</a>اینستاگرام آدرس ایمیل کاربران خود را ارائه نمی‌دهد،  تا این نقیصه برطرف شود شما باید درخواست خود را برای بررسی ارسال کنید. با توجه به این مشکل ما از کاربران در هنگام ثبت نام درخواست ایمیل خواهیم کرد.</strong>

en: <strong><a>Note:</a> Twitter do not provide their users email address, to make that happen you have to submit your application for review untill that time we will request the email from users while registration.</strong>
fa_IR: ‫<strong><a>یادداشت</a>اینستاگرام آدرس ایمیل کاربران خود را ارائه نمی‌دهد،  تا این نقیصه برطرف شود شما باید درخواست خود را برای بررسی ارسال کنید. با توجه به این مشکل ما از کاربران در هنگام ثبت نام درخواست ایمیل خواهیم کرد.</strong>

en: <strong><a>Note:</a> You should submit your application for review and it should be approved in order to make your website users able to use the instagram widget.</strong>
fa_IR: ‫<strong><a>توجه:</a> شما باید درخواست خود را برای بررسی ارسال کنید. برای نمایش پست‌های اینستگرم در ابزارک‌ها ابتدا باید حسابتان از طرف اینستگرم مور تایید قرار بگیرد.</strong>

en: <strong>Attention Site Admin:</strong> Group forums require the <a href="%s">correct setup and configuration</a> of a bbPress installation.
fa_IR: <strong>قابل توجه مدیر سایت:</strong>انجمن های گروه نیاز به <a href="%s">پیکربندی و نصب درست</a> افزونه بادی پرس دارند.

en: <strong>Note:</strong> We couldn't get the information below : <br> %s
fa_IR: <strong>توجه:</strong> ما نتوانستیم اطلاعات زیر را بدست آوریم : <br> %s

en: <strong>WARNING:</strong> This process cannot be undone.
fa_IR: ‫<strong>هشدا</strong> این فرآیند نمی‌تواند انجام نشود.

en: <strong>You have signed out!</strong> Would you like to sign in again?
fa_IR: <strong>شما از حساب کاربری تان خارج شدید!</strong> مایلید دوباره وارد شوید؟

en: About
fa_IR: درباره

en: Accept
fa_IR: پذیرفتن

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Account Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی حساب کاربری

en: Account Details
fa_IR: جزئیات حساب کاربری

en: Account ID
fa_IR: آیدی حساب کاربری

en: Account Privacy
fa_IR: حریم خصوصی حساب کاربری

en: Account Settings
fa_IR: تنظیمات حساب کاربری

en: Account Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل حساب کاربری

en: Account marked as unverified successfully
fa_IR: حساب کاربری با موفقیت به عنوان یک حساب تائید نشده ثبت شد

en: Account marked as verified successfully
fa_IR: حساب کاربری با موفقیت به عنوان یک حساب تائید شده ثبت شد

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Action Buttons Settings
fa_IR: تنظیمات دکمه‌های اکشن

en: Actions
fa_IR: اقدام‌ها

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activate Account
fa_IR: فعالسازی حساب کاربری

en: Activate Membership System
fa_IR: فعال کردن سیستم عضویت

en: Activation Key
fa_IR: کلید فعال‌سازی

en: Activities
fa_IR: فعالیت‌ها

en: Activity - Posts Per Page
fa_IR: اکتیویتی - تعداد پست‌ها در هر صفحه

en: Activity Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی اکتیویتی (فعالیت)

en: Activity Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل اکتیویتی (فعالیت)

en: Activity secondary navigation
fa_IR: دومین ناوبری فعالیت

en: Ad name is empty or already exists!
fa_IR: نام تبلیغ خالی است یا در حال حاضر وجود دارد!

en: Add Link Title
fa_IR: افزودن عنوان لینک

en: Add Quote Owner
fa_IR: افزودن نام فردی که از او نقل قول می‌کنید

en: Add Quote Text
fa_IR: افزودن متن نقل قول

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Administrators
fa_IR: مدیران کل

en: Admins Number:
fa_IR: تعداد مدیران:

en: All Groups %s
fa_IR: همه گروه‌ها %s

en: All Members %s
fa_IR: همه اعضاء %s

en: All fields are required!
fa_IR: تمامی فیلدها ضروری‌اند!

en: All group members
fa_IR: همه اعضاء گروه

en: All replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted. If the destination topic was created after this one, it's post date will be updated to second earlier than this one.
fa_IR: تمام پاسخ‌های موجود در هر دو تاپیک از نظر تاریخی ادغام خواهند شد. پاسخ‌های ادغام شده بر اساس زمان و تاریخ ارسال آن‌ها مرتب‌سازی خواهند شد.اگر تاپیک مقصد بعد از این یکی ایجاد شده باشد، تاریخ ارسال آن به زودتر از این یکی به روز خواهد شد.

en: All the ads created will be added automatically to the bottom of the profile sidebar to change their placement or control their visibility go to <strong>Youzify Panel > Profile Settings > Profile Structure</strong>.
fa_IR: همه تبلیغاتی که در این بخش ایجاد می‌کنید به صورت اتوماتیک به بخش پایینی سایدبار پروفایل کاربران افزوده خواهد شد برای تغییر مکان بنرهای تبلیغاتی و یا کنترل نمایش یا عدم نمایش آنها به  مسیر مشخص شده <strong> تنظیمات پروفایل > ساختار پروفایل</strong> رفته و مدیریت کنید.

en: All the custom widgets created will be added automatically to the bottom of the profile sidebar to change their placement or control their visibility go to <strong>Youzify Panel > Profile Settings > Profile Structure</strong>.
fa_IR: همه ابزارک‌های سفارشی که در این بخش ایجاد می‌کنید به صورت اتوماتیک به بخش پایینی سایدبار پروفایل کاربران افزوده خواهد شد برای تغییر مکان آنها و یا کنترل نمایش یا عدم نمایش شان به مسیر مشخص شده <strong> تنظیمات پروفایل > ساختار پروفایل</strong> رفته و مدیریت کنید.

en: Allow Delete Accounts
fa_IR: اجازه دادن برای پاک کردن حساب کاربری

en: Allow Private Profiles
fa_IR: اجازه دادن به پروفایل های خصوصی

en: Allow registered members to delete their own accounts
fa_IR: اجازه دادن به اعضاء ثبت نام شده برای حذف کردن حساب کاربری خود

en: Allowed Login Retries
fa_IR: تلاش های ورود مجاز

en: Allowed Skills Number
fa_IR: تعداد مهارت‌های مجاز

en: Alphabetical
fa_IR: حروف الفبا

en: An account exists with this email address.
fa_IR: یک حساب کاربری با این آدرس ایمیل وجود دارد.

en: An error occurred while resetting the options!
fa_IR: یک خطا در هنگام بازنشانی گزینه‌ها رخ داد!

en: An unknown error occurred. Please try again later.
fa_IR: خطای ناشناخته‌ای رخ داده است. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Any links to this tag will no longer function.
fa_IR: هر پیوندی به این برچسب دیگر کار نخواهد کرد.

en: Any site member can join this group.
fa_IR: همه اعضاء وب سایت می‌توانند به این گروه بپیوندند.

en: Application %s
fa_IR: برنامه %s

en: Application Secret
fa_IR: کد اپلیکیشن فیس بوک را وارد کنید

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید برچسب "%s" را حذف کنید؟ این دائمی‌ست و نمی‌تواند لغو شود.

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید ادغام کنید برچسب "%s" را با برچسبی که مشخص کرده‌اید؟

en: Are you sure you want to reset all the settings?
fa_IR: آیا مطمئنید که می‌خواهید همه تنظیمات را به حالت پیش فرض برگردانید؟

en: Attachments Settings
fa_IR: تنظیمات ضمیمه‌ها

en: Audio
fa_IR: صدا

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Box Layout
fa_IR: سبک جعبه نویسنده

en: Author Box Settings
fa_IR: تنظیمات جعبه نویسنده

en: Author Meta Icon
fa_IR: آیکون متای نویسنده

en: Author Meta Type
fa_IR: نوع متای نویسنده

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: Avatars Only
fa_IR: فقط آواتارها

en: Back to Previous Step
fa_IR: بازگشت به مرحله قبلی

en: Badges
fa_IR: مدال‌ها

en: Banner field is empty !
fa_IR: فیلد بنر خالی است!

en: Be careful! This will reset all the current tab settings.
fa_IR: مراقب باشید! این گزینه همه تنظیمات تب فعلی را به حالت پیشفرض برمی‌گرداند.

en: Big
fa_IR: بزرگ

en: Biographical Info
fa_IR: اطلاعات بیوگرافی

en: Biography
fa_IR: بیوگرافی

en: Block
fa_IR: جعبه

en: Blog Details
fa_IR: جزئیات وبلاگ

en: Blog URL
fa_IR: آدرس وبلاگ

en: Bookmark
fa_IR: بوکمارک

en: Bookmarks
fa_IR: بوکمارک‌ها

en: Bookmarks Privacy
fa_IR: حریم خصوصی بوکمارک‌ها

en: Box Button Styling
fa_IR: استایل دکمه جعبه

en: Brief Link Description
fa_IR: توضیحات لینک

en: Buttons Border Style
fa_IR: استایل حاشیه دکمه‌ها

en: Buttons Layout
fa_IR: طرح‌بندی یا سبک دکمه‌ها

en: Buttons Style
fa_IR: استایل دکمه‌ها

en: Buttons Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل دکمه ها

en: Buttons Type
fa_IR: نوع دکمه ها

en: Bytes
fa_IR: بایت

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Cancel Request
fa_IR: لغو درخواست

en: Capabilities Settings
fa_IR: تنظیمات قابلیت‌های دسترسی کاربر

en: Card Avatar Format
fa_IR: نوع آواتار کارت

en: Card Meta Settings
fa_IR: تنظیمات متاهای کارت

en: Card Statistics Settings
fa_IR: تنظیمات آمارهای کارت

en: Categories
fa_IR: دسته بندی‌ها

en: Change Password
fa_IR: تغییر رمز عبور

[ctx: Change profile field visibility level]
en: Change
fa_IR: تغییر

en: Changed their profile cover
fa_IR: کاور پروفایل خود را تغییر داد

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
fa_IR: تغییر Slug بر روی پیوندهای یکتا تاثیرگذار خواهد بود. هر لینکی به Slug قدیمی باعث توقف کار خواهد شد.

en: Check your email for a link to reset your password.
fa_IR: ایمیلی حاوی لینک تنظیم مجدد رمز عبور برایتان ارسال شد. لطفا، ایمیل خود را جهت تنظیم مجدد رمز عبور بررسی فرمایید.

en: Choose a Password
fa_IR: یک رمز عبور انتخاب کنید

en: Circle
fa_IR: دایره

en: City
fa_IR: شهر

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Colorful
fa_IR: رنگارنگ

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: Comments (optional)
fa_IR: دیدگاه‌ها (اختیاری)

en: Complete Registration
fa_IR: تکمیل ثبت نام

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Confirm Password
fa_IR: تأیید رمز عبور

en: Contact Info
fa_IR: اطلاعات تماس

en: Control Wall Posts Visibility
fa_IR: کنترل نمایش پست‌های دیوار

en: Conversation between %s recipients.
fa_IR: گفتگو بین گیرندگان  %s .

en: Conversation between %s.
fa_IR: گفتگو مابین %s.

en: Copy favoriters to the new topic
fa_IR: کپی کردن علاقه‌مندان به تاپیک جدید

en: Copy subscribers to the new topic
fa_IR: کپی کردن مشترک‌ها به تاپیک جدید

en: Copy topic tags to the new topic
fa_IR: کپی کردن بر چسب‌های تاپیک به تاپیک جدید

en: Country
fa_IR: کشور

en: Country, City
fa_IR: کشور، شهر

en: Cover
fa_IR: کاور

en: Cover Image
fa_IR: تصویر کاور

en: Cover Overlay Settings
fa_IR: تنظیمات پرده‌ی پوشان

en: Cover Pattern Settings
fa_IR: تنظیمات طرح هدر

en: Create Group and Continue
fa_IR: ایجاد گروه و ادامه

en: Create New Account
fa_IR: ایجاد حساب کاربری جدید

en: Create New Topic
fa_IR: ایجاد تاپیک جدید

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: ایجاد تاپیک جدید در &ldquo;%s&rdquo;

en: Crop Group Profile Photo
fa_IR: برش تصویر پروفایل گروه

en: Crop Image
fa_IR: برش تصویر

en: Crop Profile Photo
fa_IR: کراپ تصویر پروفایل

en: Current Color
fa_IR: رنگ فعلی

en: Current Password
fa_IR: رمز عبور فعلی

en: Custom Scheme
fa_IR: رنگ‌بندی سفارشی

en: Dashboard & Toolbar Settings
fa_IR: تنظیمات تولبار و داشبورد

en: Date Received
fa_IR: تاریخ دریافت

en: Default
fa_IR: پیشفرض

en: Default Group Avatar
fa_IR: آواتار پیش فرض گروه

en: Default Group Cover
fa_IR: کاور پیش فرض گروه

en: Default Groups Photos Settings
fa_IR: تنظیمات تصاویر پیش فرض گروه‌ها

en: Default Profile Avatar
fa_IR: آواتار پیش‌فرض برای پروفایل کاربران

en: Default Profile Cover
fa_IR: کاور پیش‌فرض برای پروفایل کاربران

en: Default Profiles Photos Settings
fa_IR: تنظیمات تصاویر پیش فرض پروفایل‌ها

en: Default Tab
fa_IR: تب پیشفرض

en: Default User ID
fa_IR: کاربر پیش فرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete %s tab
fa_IR: حذف تب %s

en: Delete Account
fa_IR: حذف حساب کاربری

en: Delete Group
fa_IR: حذف گروه

en: Delete Group Profile Photo
fa_IR: حذف تصویر پروفایل گروه

en: Delete Message
fa_IR: حذف پیام

en: Deleting a tag cannot be undone.
fa_IR: حذف برچسب نمی‌تواند لغو شود.

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely irrecoverable.
fa_IR: حذف این حساب کاربری تمام محتوای ایجاد شده توسط شما را حذف خواهد کرد و این کار کاملا غیرقابل بازگشت خواهد بود.

en: Deleting your account will delete all of the content you have created. It will be completely irrecoverable.
fa_IR: حذف حساب کاربری شما تمام محتوای ایجاد شده در پروفیلتان را حذف خواهد کرد. و این کار کاملا غیرقابل بازگشت خواهد بود.

en: Demote to Member
fa_IR: تنزل به کاربر عادی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Designed & Developed By
fa_IR: ترجمه و راست چین شده توسط

en: Destination
fa_IR: مقصد

en: Display Navbar Icons
fa_IR: نمایش آیکون های نوار پیمایش (navbar)

en: Display User Online Status Only
fa_IR: فقط وضعیت آنلاین بودن کاربر را نمایش بده

en: Don't show me this again
fa_IR: دوباره به من نشان نده

en: E-mail
fa_IR: ایمیل

en: E-mail Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email me when I am promoted to a group administrator or moderator
fa_IR: زمانیکه به عنوان مدیر یا ناظر گروه به من پیشنهادی شد، از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Email me when a member accepts my friendship request
fa_IR: زمانیکه یکی از اعضاء درخواست دوستی مرا پذیرفت از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Email me when a member invites me to join a group
fa_IR: زمانیکه یکی از اعضاء مرا برای پیوستن به یک گروهی دعوت کرد، از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Email me when a member mentions me in a post
fa_IR: زمانی که یکی از اعضاء مرا در نوشته‌ای منشن کرد از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Email me when a member replies to a post or comment I have posted
fa_IR: زمانی که یکی از اعضاء به یک پست یا دیدگاهی که من ارسال کرده‌ام پاسخی داد، از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Email me when a member sends me a friendship request
fa_IR: زمانی که یکی از اعضاء برای من درخواست دوستی ارسال کرد، از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Email me when a member sends me a new message
fa_IR: زمانی که یکی از اعضاء پیام جدیدی برای من ارسال کرد، از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Email me when my request to join a group has been approved or denied
fa_IR: زمانی که درخواست من برای پیوستن به یک گروهی <strong style="color:green;">تائید</strong> یا <strong style="color:red;">رد</strong> شد از طریق ایمیل به من اطلاع بده

en: Empty Topic Tags
fa_IR: برچسب‌های تاپیک خالی

en: Enable Account CSS
fa_IR: CSS حساب کاربری را فعال کنید

en: Enable Activity CSS
fa_IR: CSS اکتیویتی (فعالیت) را فعال کنید

en: Enable Activity Sticky Posts
fa_IR: فعال کردن پست‌های چسبنده (sticky) فعالیت‌ها

en: Enable Bookmarks
fa_IR: فعال کردن بوکمارک‌ها

en: Enable Cards Action Buttons
fa_IR: فعال کردن دکمه‌های اکشن کارت‌ها

en: Enable Cards Avatar Border
fa_IR: فعال کردن border آواتار کارت‌ها

en: Enable Cards Cover
fa_IR: فعال کردن کاور کارت‌ها

en: Enable Cards Custom Meta
fa_IR: فعال کردن متای سفارشی کارت‌ها

en: Enable Comments
fa_IR: فعال کردن نظرات

en: Enable Comments Embeds
fa_IR: فعال کردن جاسازی کامنت‌ها

en: Enable Comments Replies
fa_IR: فعال کردن پاسخ‌های نظرات

en: Enable Deletion
fa_IR: فعال کردن حذف کردن

en: Enable Dotted Pattern
fa_IR: فعال کردن زمینه‌ی نقطه‌چین

en: Enable Global CSS
fa_IR: فعال کردن CSS‌عمومی

en: Enable Group Activity
fa_IR: فعال کردن اکتویتی گروه

en: Enable Group Members
fa_IR: فعال کردن اعضاء گروه

en: Enable Group Posts
fa_IR: فعال کردن ارسال‌های گروه

en: Enable Groups CSS
fa_IR: CSS گروه ها را فعال کنید

en: Enable Groups Directory CSS
fa_IR: ‫CSS دایرکتوری گروه‌ها را فعال کنید

en: Enable Groups Sticky Posts
fa_IR: فعال کردن پست‌های چسبنده (sticky) گروه‌ها

en: Enable Likes
fa_IR: فعال کردن لایک‌ها

en: Enable Members Directory CSS
fa_IR: CSS دایرکتوری کاربران را فعال کنید

en: Enable Network
fa_IR: فعال کردن شبکه

en: Enable Overlay
fa_IR: فعال کردن پرده پوشان

en: Enable Posts Embeds
fa_IR: فعال کردن جاسازی در پست‌ه

en: Enable Profile CSS
fa_IR: CSS پروفایل را فعال کنید

en: Enable Statistics
fa_IR: فعال کردن آمارها

en: Enable User Comments
fa_IR: فعال کردن دیدگاه‌های کاربر

en: Enable User Friends
fa_IR: فعال کردن دوستان کاربر

en: Enable User Posts
fa_IR: فعال کردن پست‌های کاربر

en: Enable User Status
fa_IR: فعال کردن وضعیت کاربر

en: Enable User Views
fa_IR: فعال کردن بازدیدهای کاربر

en: Enable Verified Badges
fa_IR: نشان‌های تائید کاربر را فعال کنید

en: Enable discussion forum
fa_IR: فعال‌سازی انجمن گفتگو

en: Enable styling code below
fa_IR: کدهای استایل را از بخش زیر فعال کنید

en: Enter your city
fa_IR: شهر خود را بنویسید

en: Enter your country
fa_IR: کشور خود را بنویسید

en: Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.
fa_IR: آدرس ایمیل خود را وارد کنید، ما برای شما لینکی ارسال خواهیم کرد که از طریق آن می توانید رمز عبور جدید خود را تنظیم کنید.

en: Enter your first name
fa_IR: نام خود را بنویسید

en: Enter your last name
fa_IR: نام خانوادگی خود را بنویسید

en: Existing tag :
fa_IR: بر چسب موجود:

en: Export Data
fa_IR: برون بری داده‌ها

en: Extensions (Add-Ons)
fa_IR: پلاگین‌ها (افزونه‌ها)

en: Extensions <span class="new">New</span>
fa_IR: افزودنی‌ها <span class="new">جدید</span>

en: Field Group Icon
fa_IR: آیکون فیلد گروه

en: Fields Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل فیلدها

en: File
fa_IR: فایل

en: File too large. File must be less than %d megabytes.
fa_IR: فایل بیش از حد بزرگ است. فایل باید کمتر از  %d مگابایت  باشد.

en: File too large. File must be less than %g megabytes.
fa_IR: فایل بیش از حد بزرگ است. فایل باید کمتر از %g مگابایت باشد.

en: Filters Settings
fa_IR: تنظیمات فیلترها

en: Finish
fa_IR: اتمام

en: First Name
fa_IR: نام

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Flat
fa_IR: تخت

en: Flickr
fa_IR: فلیکر

en: Flickr ID format is invalid
fa_IR: فرمت آیدی فیلکر اشتباه است

en: Follows
fa_IR: دنبال کردن

en: Forgot your password?
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Forum
fa_IR: انجمن

en: Forum Sidebar
fa_IR: سایدبار انجمن

en: Forum:
fa_IR: انجمن:

en: Forums
fa_IR: انجمن‌ها

en: Freshness
fa_IR: تازه ها

en: Friends
fa_IR: دوستان

en: Friendship Accepted
fa_IR: رابطه دوستی پذیرفته شده

en: Friendship Accepted Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن‌های پذیرفته شدن دوستی

en: Friendship Created
fa_IR: رابطه دوستی ایجاد شد

en: Friendship Requested Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن درخواست‌های دوستی

en: Friendship Requests
fa_IR: درخواست‌های دوستی

en: Friendship Requests %s
fa_IR: درخواست‌های دوستی  %s

en: From
fa_IR: فرستنده

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Global Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی عمومی

en: Global Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل عمومی

en: Go Back Home
fa_IR: بازگشت به صفحه اصلی

en: Got it!
fa_IR: متوجه شدم!

en: Gradient
fa_IR: گرادینت

en: Gradient Left Color
fa_IR: رنگین کمان سمت چپ

en: Gradient Right Color
fa_IR: ‫رنگین کمان سمت راست

en: Gray
fa_IR: خاکستری

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group Admin Promotion Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن‌های پیشنهاد مدیریت گروه

en: Group Administrators
fa_IR: مدیران گروه

en: Group Created
fa_IR: گروه ایجاد شده

en: Group Description (required)
fa_IR: توضیحات گروه (ضروری)

en: Group Details
fa_IR: جزئیات گروه

en: Group Forums
fa_IR: انجمن های گروه

en: Group Invitations
fa_IR: دعوت نامه‌های گروه

en: Group Invitations Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن‌های دعوت به گروه

en: Group Invites
fa_IR: دعوت های گروه

en: Group Joined
fa_IR: پیوستن به گروه

en: Group Membership Request Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن‌های درخواست عضویت در گروه

en: Group Moderators
fa_IR: ناظران گروه

en: Group Name (required)
fa_IR: نام گروه (ضروری)

en: Group RSS
fa_IR: RSS گروه

en: Group Settings
fa_IR: تنظیمات گروه

en: Group Suggestions
fa_IR: پیشنهادهای گروه

en: Group Types
fa_IR: انواع گروه

en: Group admins and mods only
fa_IR: فقط مدیران و ناظران گروه

en: Group admins only
fa_IR: فقط مدیران گروه

en: Group content and activity will be visible to any site member.
fa_IR: محتوا و فعالیت‌های گروه برای همه اعضاء وب سایت قابل نمایش خواهد بود.

en: Group content and activity will only be visible to members of the group.
fa_IR: محتوا و فعالیت‌های گروه فقط برای اعضاء گروه قابل نمایش خواهد بود.

en: Group information Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن‌های اطلاعات گروه

[ctx: Group member count]
en: %d member | %d members
fa_IR[0]: ‫%d عضو
fa_IR[1]: ‏‫%d اعضا

en: Group name text color
fa_IR: رنگ متن نام گروه

en: Group secondary navigation
fa_IR: ناوبری ثانویه گروه

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: Groups - Posts Per Page
fa_IR: گروه‌ها - تعداد پست‌ها در هر صفحه

en: Groups Custom CSS
fa_IR: ‫CSS سفارشی گروه‌ها

en: Groups Directory Custom CSS
fa_IR: ‫CSS سفارشی دایرکتوری گروه‌ها

en: Groups Directory Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل دایرکتوری گروه‌ها

en: Groups Per Page
fa_IR: تعداد گروه‌ها در هر صفحه

en: Groups Sidebar
fa_IR: سایدبار گروه‌ها

en: Groups Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل گروه‌ها

en: Groups directory main navigation
fa_IR: ناوبری اصلی دایرکتوری گروه‌ها

en: Groups directory secondary navigation
fa_IR: ناوبری ثانویه دایرکتوری گروه‌ها

en: Header Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل هدر صفحه

en: Hidden Group
fa_IR: گروه پنهان

en: Hidden Replies
fa_IR: پاسخ های پنهان

en: Hidden Topics
fa_IR: تاپیک‌های پنهان

en: Hide Links:
fa_IR: لینک‌های پنهان:

en: Hide Sections:
fa_IR: بخش‌های پنهان:

en: Hide Widget
fa_IR: پنهان کردن ابزارک

en: Hide Widget Title
fa_IR: پنهان کردن عنوان ابزارک

en: How to activate user badges widget?
fa_IR: چگونگه ابزارک مدال‌های کاربر را فعال کنیم؟

en: How to activate user balance widget?
fa_IR: چگونه ابزارک بالانس کاربر را فعال کنیم؟

en: How to get %s keys?
fa_IR: نحوه دریافت %s کلید؟

en: I understand the consequences of deleting this group.
fa_IR: تبعات استفاده از این گزینه را می‌دانم و می‌پذیرم.

en: I understand the consequences.
fa_IR: من عواقب آن را می‌دانم.

en: ID
fa_IR: آی دی

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
fa_IR: اگر یک تاپیک موجود را انتخاب کنید، پاسخ‌ها بر اساس زمان و تاریخ ایجادشان مرتب خواهند شد.

en: If you have not received an email yet, <a href="%s">click here to resend it</a>.
fa_IR: اگر هنوز ایمیلی را دریافت نکرده‌اید, <a href="%s">برای دریافت مجدد اینجا کلیک کنید</a>.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
fa_IR: اگر از گزینه تاپیک موجود استفاده کنید، پاسخ‌های هر دو تاپیک از نظر تاریخی با هم ادغام خواهند شد. پاسخ‌های ادغام شده از نظر زمان و تاریخ ارسالشان مرتب خواهند شد.

en: If you'd like to remove the existing group profile photo but not upload a new one, please use the delete group profile photo button.
fa_IR: اگر دوست دارید تصویر پروفایل گروه موجود را حذف کنید اما تصویر جدیدی آپلود نکنید، لطفا از دکمه حذف تصویر پروفایل گروه استفاده کنید.

en: Image minimum height is %d pixel.
fa_IR: حداقل ارتفاع تصویر  %d  پیکسل است.

en: Image minimum width is %d pixel.
fa_IR: حداقل عرض تصویر  %d  پیکسل است.

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Inline Block
fa_IR: جعبه درون‌خطی

en: Instagram
fa_IR: اینستاگرام

en: Instagram Username
fa_IR: نام کاربری اینستاگرام

en: Invalid file extension.
fa_IR: فرمت فایل نامعتبر است.

en: Invalid file extension.<br> Only %1s are allowed.
fa_IR: فرمت فایل نامعتبر است.<br> فقط فرمت‌های %1s مجاز هستند.

en: Invalid file type.
fa_IR: نوع فایل نامعتبر است.

en: Invalid post type.
fa_IR: نوع نوشته نامعتبر است.

en: Invalid request.
fa_IR: درخواست نامعتبر است.

en: Invalid username!
fa_IR: نام کاربری نامعتبر است!

en: Invite Your friends
fa_IR: دوستان خود را دعوت کنید

en: Join Group Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن‌های پیوستن به گروه

en: KB
fa_IR: کیلوبایت

en: Keep a log of this edit:
fa_IR: لاگ این ویرایش را حفظ کن:

en: Keep in touch
fa_IR: در ارتباط باشید

en: Key
fa_IR: کلید

en: Kick &amp; Ban
fa_IR: اخراج و مسدود کردن

en: Last Active
fa_IR: آخرین فعال

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Layout Version 1
fa_IR: طرح نسخه 1

en: Layout Version 2
fa_IR: طرح نسخه 2

en: Layout Version 3
fa_IR: طرح نسخه 3

en: Layout Version 4
fa_IR: طرح نسخه 4

en: Layout Version 5
fa_IR: طرح نسخه 5

en: Layout Version 6
fa_IR: طرح نسخه 6

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
fa_IR: ‫Slug را خالی بگذارید تا یکی به عنوان اتوماتیک ایجاد شود.

en: Left Color
fa_IR: رنگ سمت چپ

en: Like
fa_IR: پسندیدم

en: Likes
fa_IR: پسندها

en: Link
fa_IR: لینک

en: List
fa_IR: لیست

en: Load More Posts
fa_IR: بارگذاری نوشته‌های بیشتر

en: Location
fa_IR: مکان

en: Lock out after this many tries
fa_IR: بعد از این تعداد تلاش برای ورود، حساب را مسدود کن

en: Log In
fa_IR: ورود به حساب کاربری

en: Logged-in Users
fa_IR: کاربران لاگین شده

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login Page Settings
fa_IR: تنظیمات برگه ورود

en: Login Widget Margin Settings
fa_IR: تنظیمات حاشیه ابزارک

en: Logout
fa_IR: خروج از سیستم

en: Long Lockouts Duration
fa_IR: مدت زمان قفل طولانی

en: Lost password?
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟

en: MB
fa_IR: مگابایت

en: Mail (will not be published) (required):
fa_IR: پست الکترونیکی (منتشر نخواهد شد) (الزامی):

en: MailChimp API Key
fa_IR: کلید API میل چیمپ

en: MailChimp List ID
fa_IR: لیست ID میل چیمپ

en: Mailchimp Settings
fa_IR: تنظیمات میل چیمپ

en: Mailster Settings
fa_IR: تنظیمات میلستر (Mailster)

en: Mailsters List ID's
fa_IR: لیست ID میلستر (Mailster)

en: Main Widgets
fa_IR: ابزارک‌های اصلی

en: Manage Tag: "%s"
fa_IR: مدیریت برچسب: "%s"

en: Margin Settings
fa_IR: تنظیمات Margin

en: Mark as Read
fa_IR: علامت‌گذاری بعنوان خوانده شده

en: Mark as Unread
fa_IR: علامت‌گذاری بعنوان خوانده نشده

en: Max Attachments Number
fa_IR: حداکثر تعداد پیوست‌ها

en: Max File Size
fa_IR: حداکثر اندازه فایل

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Member secondary navigation
fa_IR: ناوبری دوم کاربران

en: Members
fa_IR: اعضاء

en: Members Directory Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی دایرکتوری کاربران

en: Members Directory Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل دایرکتوری اعضاء

en: Members Per Page
fa_IR: تعداد اعضاء در هر صفحه

en: Members directory main navigation
fa_IR: ناوبری اصلی دایرکتوری کاربران

en: Members directory secondary navigation
fa_IR: ناوبری دوم دایرکتوری کاربران

en: Membership Settings
fa_IR: تنظیمات عضویت

en: Membership System Settings
fa_IR: تنظیمات سیستم عضویت

en: Mentions
fa_IR: منشن‌ها

en: Mentions Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن‌های یادآوری‌ها (منشن ها)

en: Merge
fa_IR: ادغام کردن

en: Merge topic "%s"
fa_IR: ادغام تاپیک "%s"

en: Merge topic favoriters
fa_IR: ادغام علاقه‌مندان تاپیک

en: Merge topic subscribers
fa_IR: ادغام مشترکین تاپیک

en: Merge topic tags
fa_IR: ادغام برچسب‌های تاپیک

en: Merge with this topic:
fa_IR: ادغام با این تاپیک:

en: Merging tags together cannot be undone.
fa_IR: ادغام برچسب‌ها با یکدیگر غیرقابل بازگشت خواهد بود.

en: Message
fa_IR: پيام

en: Messages
fa_IR: پيام‌ها

en: Messages %s
fa_IR: پیام‌های %s

en: Messages Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن پیام‌ها

en: Messages inbox
fa_IR: صندوق پیام‌ها

en: Moderators
fa_IR: ناظران

en: Moderators Number:
fa_IR: تعداد ناظران:

en: More
fa_IR: بیشتر

en: Most Members
fa_IR: بیشترین اعضا

en: Move Method
fa_IR: روش انتقال

en: Move reply "%s"
fa_IR: انتقال پاسخ  "%s"

en: Moved: %s
fa_IR: انتقال یافته: %s

en: My Badges
fa_IR: مدال‌های من

en: My Balance
fa_IR: بالانس من

en: My Favorites %s
fa_IR: علاقه‌مندی‌های من %s

en: My Friends %s
fa_IR: دوستان من %s

en: My Groups %s
fa_IR: گروه‌های من %s

en: My Profile
fa_IR: پروفایل من

en: MyCred Integration
fa_IR: یکپارچه‌سازی امتیازها

en: Name (required):
fa_IR: نام (الزامی):

en: Name :
fa_IR: نام:

en: Navbar Menus Limit
fa_IR: محدودیت منوهای ناوبری

en: Navbar Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل نوار پیمایش (navbar)

en: Networks Icons Style
fa_IR: استایل آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

en: Networks Icons Type
fa_IR: نوع آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی

en: New Blog Comment
fa_IR: دیدگاه وبلاگ جدید

en: New Blog Post
fa_IR: پست جدید وبلاگ

en: New Cover
fa_IR: کاور جدید

en: New Password
fa_IR: رمز عبور جدید

en: New User Default Role
fa_IR: نقش کاربری پیشفرض کاربر جدید

en: New topic in <strong>%s</strong> titled:
fa_IR: تاپیک جدید در <strong>%s</strong> با عنوان :

en: Newest Registered
fa_IR: اعضای جدید

en: Newly Created
fa_IR: تازه ایجاد شده

en: Next Step
fa_IR: مرحله بعدی

en: Nice Name
fa_IR: نام مستعار

en: No
fa_IR: خیر

en: No Background
fa_IR: بدون پس زمینه

en: No ads found!
fa_IR: تبلیغی یافت نشد !

en: No attachment was uploaded.
fa_IR: هیچ ضمیمه‌ای برای آپلود انتخاب نشده است.

en: No custom tabs found!
fa_IR: زبانه‌های سفارشی پیدا نشدند!

en: No custom widgets found!
fa_IR: ابزارک‌های سفارشی پیدا نشدند!

en: No group administrators were found.
fa_IR: هیچ مدیر گروهی پیدا نشد.

en: No group members were found.
fa_IR: هیج عضو گروهی پیدا نشد.

en: No group moderators were found.
fa_IR: هیچ ناظر گروهی پیدا نشد.

en: No items found!
fa_IR: آیتمی یافت نشد!

en: No members were found.
fa_IR: هیچ عضوی پیدا نشد.

en: No thumbnail
fa_IR: تصویر شاخص موجود نیست

en: No user tags found!
fa_IR: برچسب‌های کاربر پیدا نشد!

en: Notice
fa_IR: اعلان

en: Notification
fa_IR: نوتیفیکیشن

en: Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن ها

en: Notifications %s
fa_IR: نوتیفیکیشن‌ها  %s

en: Notifications Limit:
fa_IR: محدودیت نوتیفیکیشن‌ها:

en: Notifications Settings
fa_IR: تنظیمات نوتیفیکیشن‌ها

en: Notify group members of these changes via email
fa_IR: آگاه ساختن اعضای گروه از این تغییرات با ایمیل

en: Notify me of follow-up replies via email
fa_IR: مرا از پاسخ‌های آینده توسط ایمیل آگاه کن

en: Notify the author of follow-up replies via email
fa_IR: نویسنده را از پاسخ‌های آینده توسط ایمیل آگاه کن

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
fa_IR: اکنون در حال ویرایش &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: Number of new activity mentions]
en: %s new | %s new
fa_IR[0]: %s جدید
fa_IR[1]: %s جدید

en: OK! Thanks
fa_IR: اوکی! متشکرم

en: Once you have built up friend connections you will be able to invite others to your group.
fa_IR: هنگامی که ارتباطات دوستانه ایجاد کرده‌اید، می‌توانید دیگران را به گروه خود دعوت کنید.

en: Only Icons
fa_IR: فقط آیکون ها

en: Only users who are invited can join the group.
fa_IR: فقط کاربرانی که دعوت شده باشند می‌توانند به این گروه بپیوندند.

en: Only users who request membership and are accepted can join the group.
fa_IR: فقط کاربرانی که درخواست عضویت داده و درخواست آنها پذیرفته شده است می‌توانند به این گروه بپیوندند.

en: Oops!
fa_IR: خطا!

en: Optional reason for editing:
fa_IR: دلیل اختیاری برای ویرایش:

en: Order By:
fa_IR: چیدمان بر اساس:

en: Original
fa_IR: اورجینال

en: Oval
fa_IR: بیضی شکل

en: Overlay Opacity
fa_IR: میزان شفافیت پرده

en: Overview
fa_IR: نمای کلی

en: Owner
fa_IR: مالک یا صاحب

en: Padding Settings
fa_IR: تنظیمات تو رفتگی (Padding)

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page %1$d of %2$d
fa_IR: صفحه  %1$d از %2$d

en: Pages Background
fa_IR: پس زمینه برگه‌ها

en: Pages Content Width
fa_IR: عرض محتوای برگه‌ها

en: Pages Settings
fa_IR: تنظیمات برگه‌ها

en: Password
fa_IR: رمز ورود

en: Password Reset
fa_IR: بازیابی رمز عبور

en: People You May Know
fa_IR: افرادی که شاید بشناسید

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Phone Number
fa_IR: شمار موبایل

en: Photo
fa_IR: تصویر

en: Please fill the link description field.
fa_IR: لطفا فیلد توضیحات لینک را پر کنید.

en: Please fill the link title field.
fa_IR: لطفا فیلد عنوان لینک را پر کنید.

en: Please fill the quote owner field.
fa_IR: لطفا فیلد نام نقل قول کننده را پر کنید.

en: Please fill the quote text field.
fa_IR: لطفا فیلد متن نقل قول را پر کنید.

en: Please install the <a href="%1s"> MyCRED Plugin</a> and <strong>MyCRED Badges Extension</strong> to activate the user badges widget.
fa_IR: برای فعالسازی ابزارک مدال‌های کاربر افزونه <a href="%1s"> MyCRED </a> و <strong>MyCRED Badges Extension</strong> را نصب کنید.

en: Please install the <a href="%1s"> MyCRED Plugin</a> to activate the user balance widget.
fa_IR: برای فعالسازی ابزارک بالانس کاربر لطفا افزونه <a href="%1s">MyCRED</a> را نصب کنید.

en: Please provide a valid activation key.
fa_IR: لطفا یک کلید فعال سازی معتبر فراهم کنید.

en: Please try again in %d hour. | Please try again in %d hours.
fa_IR[0]: لطفا بعد از گذشت %d ساعت دوباره امتحان کنید.
fa_IR[1]: ‫لطفا بعد از گذشت %d ساعت دوباره امتحان کنید.

en: Please try again in %d minute. | Please try again in %d minutes.
fa_IR[0]: لطفا بعد از گذشت %d دقیقه دوباره امتحان کنید.
fa_IR[1]: ‫لطفا بعد از گذشت %d ساعت دوباره امتحان کنید.

en: Please try again later.
fa_IR: لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Please type some text before posting.
fa_IR: لطفا قبل از ارسال چند خطی بنویسید.

en: Portfolio
fa_IR: نمونه کارها

en: Post
fa_IR: انتشار

en: Post Author
fa_IR: نویسنده پست

en: Post ID
fa_IR: آیدی پست

en: Post Type
fa_IR: نوع پست

en: Post in:
fa_IR: ارسال در:

en: Posted a new audio file
fa_IR: صدای جدیدی ارسال شده است

en: Posted a new link
fa_IR: لینک جدیدی ارسال شده است

en: Posted a new photo
fa_IR: تصویر جدیدی ارسال شده است

en: Posted a new quote
fa_IR: نقل قول جدیدی ارسال شده است

en: Posted a new slideshow
fa_IR: اسلاید شو جدیدی ارسال شده است

en: Posted a new status
fa_IR: وضعیت جدیدی ارسال شده است

en: Posted a new video
fa_IR: ویدئو جدیدی ارسال شده است

en: Posts
fa_IR: نوشته‌ها

en: Posts Buttons Settings
fa_IR: تنظیمات دکمه‌های پست‌ها

en: Posts Embeds Settings
fa_IR: تنظیمات جاسازی در پست‌ها

en: Posts Per Page Settings
fa_IR: تنظیمات تعداد پست‌ها در صفحات

en: Privacy Options
fa_IR: تنظیمات حریم خصوصی

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
fa_IR: حریم خصوصی: مایلم تا سایت من در موتورهای جستجو و در لیست عمومی در این شبکه ظاهر شود.

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Private Account
fa_IR: حساب کاربری خصوصی است

en: Private Group
fa_IR: گروه خصوصی

en: Profile
fa_IR: پروفایل

en: Profile - Posts Per Page
fa_IR: پروفایل - تعداد پست‌ها در هر صفحه

en: Profile Cover
fa_IR: کاور پروفایل

en: Profile Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی پروفایل

en: Profile Details
fa_IR: جزئیات پروفایل

en: Profile Info
fa_IR: اطلاعات پروفایل

en: Profile Picture
fa_IR: تصویر پروفایل

en: Profile Settings
fa_IR: تنظیمات پروفایل

en: Profile Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل پروفایل

en: Profile photo preview
fa_IR: پیش نمایش تصویر پروفایل

en: Profile photo to crop
fa_IR: کراپ تصویر پروفایل

en: Project
fa_IR: پروژه

en: Project Categories
fa_IR: دسته بندی‌های پروژه

en: Project Type
fa_IR: نوع پروژه

en: Project Types
fa_IR: انواع پروژه

en: Project tags
fa_IR: برچسب‌های پروژه

en: Promote to Admin
fa_IR: ارتقاء به عنوان مدیر

en: Promote to Mod
fa_IR: ارتقا به ناظر گروه

en: Provider functions file not found.
fa_IR: فایل توابع ارائه دهنده یافت نشد.

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Public Group
fa_IR: گروه عمومی

en: Quote
fa_IR: نقل قول

en: RSS Feed
fa_IR: فید RSS

en: Radius
fa_IR: شعاع

en: Read More
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Register Widget Margin Settings
fa_IR: تنظیمات حاشیه ابزارک

en: Registered Users
fa_IR: کاربران ثبت نام شده

en: Registering new users is currently not allowed.
fa_IR: در حال حاضر ثبت نام کاربران جدید مجاز نمی باشد.

en: Reject
fa_IR: رد کردن

en: Remember Me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Remember Me Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل گزینه مرا به خاطر بسپار

en: Remove Ban
fa_IR: حذف مسدود بودن کاربر

en: Remove Bookmark
fa_IR: حذف بوکمارک

en: Remove Invite
fa_IR: حذف دعوت

en: Remove from group
fa_IR: حذف از گروه

en: Rename
fa_IR: ویرایش نام

en: Replies
fa_IR: پاسخ‌ها

en: Replies Notifications
fa_IR: نوتیفیکیشن پاسخ‌ها

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Reply To: %s
fa_IR: پاسخ به: %s

en: Request Comment
fa_IR: دیدگاه درخواست

en: Requests %s
fa_IR: درخواست‌ها %s

en: Required form field is missing.
fa_IR: پر کردن فیلدهای ضروری فرم  را فراموش کرده اید.

en: Reset Password
fa_IR: بازیابی رمز عبور

en: Reset Settings
fa_IR: بازگشت مجدد تنظیمات اصلی

en: Reset retries after this many seconds
fa_IR: پس از این چند ثانیه دوباره تلاش مجدد انجام می‌شود

en: Reset your account password
fa_IR: تنظیم مجدد رمز عبور حساب کاربری خود

en: Retries Duration
fa_IR: مدت زمان تلاش مجدد

en: Right Color
fa_IR: سمت راست

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Select Color
fa_IR: انتخاب رنگ

en: Select an image
fa_IR: انتخاب یک تصویر

en: Select friends to invite.
fa_IR: دوستان خود را برای دعوت انتخاب کنید.

en: Select people to invite from your friends list.
fa_IR: از لیست دوستانتان، افرادی را برای دعوت انتخاب کنید.

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
fa_IR: تاپیک را برای ادغام در این یکی انتخاب کنید. تاپیک مقصد به عنوان تاپیک اصلی باقی خواهد ماند و دیگری بعنوان یک پاسخ تغییر خواهد کرد.

en: Select the types this group should be a part of.
fa_IR: انتخاب کنید که این گروه باید بخشی از چه چیزی باشد.

en: Select this notification
fa_IR: انتخاب این نوتیفیکیشن

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send Message
fa_IR: ارسال پیام

en: Send Request
fa_IR: ارسال درخواست

en: Send To ( Username or Friend's Name )
fa_IR: ارسال به (نام کاربری یا نام دوست خود را وارد کنید) (پیام خصوصی)

en: Send a private message to this user.
fa_IR: ارسال پیام خصوصی به این کاربر.

en: Sent Invites
fa_IR: دعوت‌نامه های ارسال شده

en: Sent Messages
fa_IR: پیام‌های فرستاده شده

en: Services
fa_IR: خدمات

en: Services Box Layouts
fa_IR: طرح های باکس خدمات

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Short Lockouts Duration
fa_IR: مدت زمان قفل کوتاه

en: Should this group have a forum?
fa_IR: آیا این گروه باید دارای انجمن باشد؟

en: Show All Badges
fa_IR: نمایش همه مدال‌ها

en: Show All Badges ( %s )
fa_IR: نمایش همه مدال‌ها ( %s )

en: Show All Friends
fa_IR: نمایش همه دوستان

en: Show All Friends ( %s )
fa_IR: نمایش همه دوستان ( %s )

en: Show All Groups ( %s )
fa_IR: نمایش همه گروه‌ها ( %s )

en: Show All Notifications ( %s )
fa_IR: نمایش همه نوتیفیکیشن‌های ( %s )

en: Show Buttons
fa_IR: نمایش دکمه‌ها

en: Show Cover Overlay
fa_IR: نمایش پرده پوشان

en: Show Cover Pattern
fa_IR: نمایش پوشش طرح‌دار

en: Show Statistics Borders
fa_IR: نمایش مرزهای آمار

en: Show Statistics Silver Background
fa_IR: جعبه آمار پس زمینه نقره‌ای

en: Show Widget
fa_IR: نمایش ابزارک

en: Show Widget For Logged Out Users
fa_IR: نمایش ابزارک برای کاربران خارج شده

en: Show:
fa_IR: نمایش:

en: Sign Up
fa_IR: ثبت نام

en: Sign in to your account
fa_IR: ورود به حساب کاربری خود

en: Silver
fa_IR: نقره‌ای

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Sitewide Notices
fa_IR: هشدار‌های کل سایت

en: Sitewide activities navigation
fa_IR: ناوبری فعالیت‌های تمام سایت

en: Skills
fa_IR: مهارت‌ها

en: Slideshow
fa_IR: اسلایدشو

en: Slideshow and photos max number per post
fa_IR: حداکثر تعداد تصاویر و اسلایدشو به ازای هر پست

en: Slideshows need at least 2 images to work.
fa_IR: برای اینکه اسلایدشو درست عمل کند حداقل باید 2 تصویر داشته باشد.

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Social Networks
fa_IR: شبکه های اجتماعی

en: Social Networks Settings
fa_IR: تنظیمات شبکه‌های اجتماعی

en: Sorry we didn't receive enough data to process this action.
fa_IR: متاسفانه برای پردازش این عمل داده کافی را دریافت نکردیم.

en: Sorry, no comments found !
fa_IR: متاسفانه هیچ دیدگاهی یافت نشد !

en: Sorry, no members were found.
fa_IR: متاسفانه هیچ عضوی یافت نشد.

en: Sorry, no messages were found.
fa_IR: متاسفانه هیچ پیامی یافت نشد.

en: Sorry, no notices were found.
fa_IR: متاسفانه هیچ هشداری یافت نشد.

en: Sorry, there was no activity found. Please try a different filter.
fa_IR: متاسفیم، هیچ فعالیتی وجود ندارد. لطفا با یک فیلتر متفاوت تلاش کنید.

en: Sorry, there was no bookmarks found.
fa_IR: متاسفانه هیچ بوکمارکی یافت نشد.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
fa_IR: متاسفیم، این نوع فایل به دلایل امنیتی مجاز نیست.

en: Sorry, we don't accept empty passwords.
fa_IR: متاسفانه، فیلد رمز عبور خالیست و این مورد برای ما پذیرفته نیست.

en: Split Method
fa_IR: روش جدا کردن

en: Split topic "%s"
fa_IR: جدا کردن تاپیک  "%s"

en: Split: %s
fa_IR: جدا کردن:  %s

en: Star
fa_IR: ستاره

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Sticky Posts Settings
fa_IR: تنظیمات پست‌های چسبنده (sticky)

en: Styling Settings
fa_IR: تنظیمات استایل

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Subscribe
fa_IR: مشترک شو

en: Success !
fa_IR: با موفقیت انجام شد!

en: Suggestions Number:
fa_IR: تعداد پیشنهادها:

en: Tab link URL is empty!
fa_IR: آدرس لینک زبانه خالی است!

en: Tab title is empty!
fa_IR: عنوان زبانه خالی است!

en: Tabs Icons Style
fa_IR: استایل آیکون تب‌ها

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: Tags:
fa_IR: برچسب‌ها:

en: Text
fa_IR: متن

en: That username already exists!
fa_IR: نام کاربری از قبل موجود است !

en: The CAPTCHA check failed. Try again!
fa_IR: بررسی CAPTCHA ناموفق بود.لطفا دوباره تلاش کنید!

en: The Cover Image will be used to customize the header of your group.
fa_IR: تصویر کاور بعنوان هدر سفارشی گروه شما استفاده خواهد شد.

en: The action you have requested does not exist.
fa_IR: عمل درخواست شده موجود نیست.

en: The action you have requested is not allowed.
fa_IR: عملی که درخواست کرده‌اید مجاز نیست.

en: The action you have requested is not exit.
fa_IR: عملی که درخواست کرده‌اید وجود ندارد.

en: The activity is unpinned successfully
fa_IR: فعالیت با موفقیت از پین خارج شد

en: The activity was pinned successfully
fa_IR: فعالیت با موفقیت پین شد

en: The bookmark was removed successfully
fa_IR: آیتم با موفقیت از بورکمارک حذف شد

en: The chosen network is not available.
fa_IR: شبکه انتخاب شده در دسترس نیست.

en: The email address you entered is not valid.
fa_IR: آدرس ایمیلی که وارد کرده اید نامعتبر می باشد.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
fa_IR: انجمن &#8216;%s&#8217; برای تاپیک‌ها و پاسخ‌های جدید بسته شده است.

en: The item was bookmarked successfully
fa_IR: آیتم با موفقیت بوکمارک شد

en: The number of items allowed is
fa_IR: تعداد آیتم‌های مجاز

en: The password reset link you used is not working.
fa_IR: لینک بازیابی رمز عبوری که شما استفاده می کنید کار نمی کند.

en: The password you entered wasn't quite right.
fa_IR: رمز عبوری که وارد کرده اید صحیح نیست.

en: The requested URL is invalid
fa_IR: لینک درخواست شده نامعتبر است

en: The social authentication is not available.
fa_IR: احراز هویت شبکه اجتماعی در دسترس نیست.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
fa_IR: تاپیک &#8216;%s&#8217; برای پاسخ‌های جدید بسته شده است.

en: The two passwords you entered don't match.
fa_IR: دو رمز عبور وارد شده مطابقت ندارند.

en: There are no other topics in this forum to merge with.
fa_IR: هیچ تاپیک دیگری در این انجمن جهت ادغام با آن وجود ندارد.

en: There are no pending membership requests.
fa_IR: هیچ درخواست عضویتی در صف انتظار نیست.

en: There is no user registered with this email address.
fa_IR: هیچ کاربری با این آدرس ایمیل ثبت نام نکرده است.

en: There was an error when posting your update. Please try again.
fa_IR: مشکلی در هنگام ارسال محتوای شما رخ داد. لطفا دوباره سعی کنید.

en: There were no groups found.
fa_IR: هیچ گروهی اینجا پیدا نشد.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
fa_IR: این کار تاپیک‌های شما را حذف نمی‌کند. فقط برچسب‌هایش از بین می‌روند.

en: This field can be seen by %s
fa_IR: این گزینه می‌تواند قابل مشاهده باشد برای %s

en: This field can be seen by: %s
fa_IR: این گزینه می‌تواند قابل مشاهده باشد برای:  %s

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to do so.
fa_IR: این انجمن برای تاپیک‌های جدید بسته شده است، به هر حال قابلیت‌های ارسال هنوز به شما اجازه انجام این کار را می‌دهد.

en: This group will be listed in the groups directory and in search results.
fa_IR: این گروه در لیست دایرکتوری گروه‌ها و نیز نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد.

en: This group will not be listed in the groups directory or search results.
fa_IR: این گروه در لیست دایرکتوری گروه‌ها و نیز نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد.

en: This is a hidden group
fa_IR: این یک گروه پنهان است

en: This is a notice to all users.
fa_IR: این یک اعلان برای همه کاربران است (در صورت انتخاب این گزینه نیازی به پر کردن فیلد بالا نیست)

en: This is a private group
fa_IR: این یک گروه خصوصی است

en: This is a public group
fa_IR: این یک گروه عمومی است

en: This is the user points log.
fa_IR: این لاگ امتیازات کاربر است.

en: This item is already bookmarked.
fa_IR: این مورد به بوکمارک ها اضافه شد.

en: This name already exists!
fa_IR: این نام در حال حاضر وجود دارد!

en: This topic contains %1$s and has %2$s.
fa_IR: این تاپیک شامل %1$s و %2$s دارد.

en: This topic has no replies.
fa_IR: این تاپیک هیچ پاسخی ندارد.

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to do so.
fa_IR: این تاپیک برای پاسخ‌های جدید بسته شده است. با این حال قابلیت‌های ارسال هنوز به شما اجازه انجام این کار را می‌دهد.

en: This user is a spammer.
fa_IR: این کاربر یک هرزنگار است.

en: This widget will show the opened group description
fa_IR: این ابزارک در گروه های که توضیحات باز باشد نمایش داده خواهد شد

en: Thumbnail
fa_IR: تصویر شاخص

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
fa_IR: جهت حفظ این تاپیک به عنوان تاپیک اصلی از ابزار ادغام استفاده کنید.

en: To skip the group profile photo upload process, hit the "Next Step" button.
fa_IR: برای عبور از آپلود تصویر پروفایل گروه بر روی دکمه "مرحله بعدی" کلیک کنید.

en: Too many failed login attempts.
fa_IR: تلاش‌های ناموفق بسیاری برای ورود به حساب کاربری ثبت شده است.

en: Topic
fa_IR: تاپیک

en: Topic Extras
fa_IR: تاپیک اضافی

en: Topic Status :
fa_IR: وضعیت تاپیک:

en: Topic Tags
fa_IR: برچسب‌های تاپیک

en: Topic Tags :
fa_IR: برچسب های تاپیک:

en: Topic Title (Maximum Length : %d) :
fa_IR: عنوان تاپیک (حداکثر طول: %d) :

en: Topic Type :
fa_IR: نوع تاپیک:

en: Topics
fa_IR: تاپیک‌ها

en: Transparent
fa_IR: ترنسپرنت (شفاف)

en: Type
fa_IR: نوع

en: URL
fa_IR: آدرس

en: Unfriend
fa_IR: لغو دوستی

en: Unlike
fa_IR: نپسندیدم

en: Unlink Account
fa_IR: لغو پیوند حساب کاربری

en: Unsubscribe
fa_IR: لغو اشتراک

en: Unverify Account
fa_IR: حساب کاربری تائید نشده

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Posted!
fa_IR: بروزرسانی ارسال شد!

en: Upload Image
fa_IR: بارگذاری تصویر

en: Upload an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
fa_IR: یک تصویر برای استفاده بعنوان پروفایل گروه آپلود نمایید. این تصویر در برگه اصلی گروه و نیز نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد.

en: Uploaded a new file
fa_IR: یک فایل جدید آپلود شده است

en: Uploaded file is not a valid image.
fa_IR: فایل آپلود شده  یک تصویر معتبر نیست.

en: Use Link Cover?
fa_IR: از لینک کاور استفاده شود؟

en: Use Quote Cover?
fa_IR: از کاور نقل قول استفاده شود؟

en: Use an existing topic in this forum:
fa_IR: استفاده از تاپیک موجود در این انجمن:

en: User About me Widget
fa_IR: ابزارک درباره من کاربر

en: User Capabilities Settings
fa_IR: تنظیمات قابلیت های دسترسی کاربر

en: User ID
fa_IR: آیدی کاربر

en: User Instagram
fa_IR: اینستاگرام

en: User Link Widget
fa_IR: ابزارک لینک کاربر

en: User Login
fa_IR: فرم ورود

en: User Post Widget
fa_IR: ابزارک پست کاربر

en: User Project Widget
fa_IR: ابزارک پروژه کاربر

en: User Quote Widget
fa_IR: ابزارک نقل قول کاربر

en: User Registration Date
fa_IR: تاریخ ثبت نام کاربر

en: User Tags
fa_IR: برچسب‌های کاربر

en: User Video Widget
fa_IR: ابزارک ویدئو کاربر

en: User id was not found, please try again later.
fa_IR: آیدی کاربر پیدا نشد لطفا بعدا تلاش کنید.

en: User registration is currently not allowed.
fa_IR: ثبت نام فعلا مجاز نیست.

en: User tag name is empty!
fa_IR: نام برچسب کاربر خالی است!

en: Username
fa_IR: نام کابری

en: Username or Email
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل

en: Verify Account
fa_IR: حساب کاربری تائید شده

en: Vertical Header Meta
fa_IR: متای سربرگ(هدر) عمودی

en: Vertical Header settings
fa_IR: تنظیمات هدر عمودی

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: View All
fa_IR: مشاهده همه

en: View Comment
fa_IR: نمایش نظر

en: View Conversation
fa_IR: مشاهده گفتگو

en: View Message
fa_IR: مشاهده پیام

en: Views
fa_IR: بازدیدها

en: Voices
fa_IR: صداها

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back, please be careful with this option.
fa_IR: اخطار: با حذف این گروه تمامی محتوای مرتبط با آن نیز حذف خواهد شد. هیچ راه برگشتی هم برای بازگرداندن اطلاعات از دست رفته وجود ندارد. لطفا مراقب این گزینه باشید.

en: We couldn't connect to your account. Please try again!
fa_IR: ما نمی‌توانیم به حساب کاربری شما متصل شویم. لطفا دوباره امتحان کنید!

en: We don't have any users with that email address. Maybe you used a different one when signing up?
fa_IR: ما چنین کاربری با این آدرس ایمیل نداریم.احتمال دارد هنگام ثبت نام از ایمیل دیگری استفاده کرده باشید؟

en: We got a request to reset your account password. If you made this request, visit the following link to reset your password: <a href="{{password.reset.url}}">{{password.reset.url}}</a>
    
     If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
fa_IR: ما یک درخواست برای بازیابی رمز عبور حساب کاربری شما دریافت کرده ایم.اگر این درخواست را شما ارسال کرده اید.لطف از طریق لینک:  <a href="{{password.reset.url}}">{{password.reset.url}}</a> برای بازیبای رمز عبور خود اقدام نمایید.
    
    اگر اشتباهی این درخواست ارسال شده و یا از سوی شما نبوده نیازی نیست اقدامی انجام دهید.

en: We got a request to reset your account password. If you made this request, visit the following link to reset your password: {{password.reset.url}}
    
     If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
fa_IR: ما یک درخواست برای بازیابی رمز عبور حساب کاربری شما دریافت کرده ایم.اگر این درخواست را شما ارسال کرده اید.لطفا از طریق لینک: {{password.reset.url}} برای بازیابی رمز عبور خود اقدام نمایید.
    
     اگر اشتباهی این درخواست ارسال شده و یا از سوی شما نبوده نیازی نیست اقدامی انجام دهید.

en: We're sorry, the profile you're looking for cannot be found.
fa_IR: متاسفانه نمی‌توانیم پروفایلی که به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

en: Website
fa_IR: وبسایت

en: Website:
fa_IR: وب سایت:

en: What's new in %s, %s?
fa_IR: نکته تازه‌ای در %s واسه گفتن داری، %s؟

en: What's new, %s?
fa_IR: چیز تازه‌ای واسه گفتن داری، %s؟

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
fa_IR: هنگامی که یک تاپیک را تقسیم می‌کنید، تقریبا نصف آن را با پاسخی که انتخاب کرده‌اید تقسیم می‌کنید. انتخاب کنید که از آن پاسخ به عنوان یک تاپیک جدید با عنوان جدید استفاده کنید یا آن پاسخ ها را با یک تاپیک موجود ادغام کنید.

en: Which members of this group are allowed to invite others?
fa_IR: کدامیک از اعضاء این گروه اجازه دعوت از دیگران را دارند؟

en: White
fa_IR: سفید

en: Who can see this field?
fa_IR: چه کسی می‌تواند این فیلد را مشاهده کند؟

en: Widget Layout
fa_IR: طرح ابزارک

en: Widgets Settings
fa_IR: تنظیمات ابزارک‌ها

en: Wordpress Menu Settings
fa_IR: تنظیمات فهرست وردپرس

en: Write a Comment ...
fa_IR: دیدگاه خود را ثبت کنید ...

en: Write a reply ...
fa_IR: پاسخ خود را بنویسید ...

en: Yes
fa_IR: بلی

en: Yes, I'd like to create a new site
fa_IR: بله ، مایلم که یک سایت جدید ایجاد کنم

en: You are alone in this conversation.
fa_IR: شما در این گفتگو تنها هستید.

en: You are requesting to become a member of the group '%s'.
fa_IR: شما درخواست عضویت در گروه %s را دارید.

en: You are using the same page more than once.
fa_IR: شما بیش از  یک بار از برگه یکسانی استفاده نموده‌اید.

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
fa_IR: شما می‌توانید این پاسخ را به عنوان یک تاپیک با عنوان جدید ایجاد کنید و یا با یک تاپیک موجود ادغام کنید.

en: You can't upload more than %d files.
fa_IR: شما نمی توانید بیش از %d فایل بارگذاری نمایید.

en: You can't upload more than one file.
fa_IR: شما بیش از یک فایل نمی‌توانید بارگذاری کنید.

en: You cannot create new topics.
fa_IR: شما نمی توانید تاپیک های جدید ایجاد کنید.

en: You cannot edit this reply.
fa_IR: شما نمی‌توانید این پاسخ را ویرایش کنید.

en: You cannot edit this topic.
fa_IR: شما نمی‌توانید این تاپیک را ویرایش کنید.

en: You cannot reply to this topic.
fa_IR: شما نمی‌توانید به این تاپیک پاسخ دهید.

en: You do have an email address, right?
fa_IR: شما یک آدرس ایمیل دارید،درسته؟

en: You do not have the permissions to edit this reply!
fa_IR: شما اجازه ویرایش این پاسخ را ندارید!

en: You do not have the permissions to edit this topic!
fa_IR: شما دسترسی لازم برای ویرایش این تاپیک را ندارید!

en: You have no outstanding group invites.
fa_IR: شما دعوت برجسته‌ای جهت پیوستن به گروهی ندارید.

en: You have no pending friendship requests.
fa_IR: شما هیچ درخواست دوستی در انتظار ندارید.

en: You have successfully created your account! Please log in using the username and password you have just created.
fa_IR: حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد. لطفا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید.

en: You have successfully created your account! To begin using this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
fa_IR: حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد. برای شروع فعالیت در این سایت، می‌بایست حساب کاربری خود را از طریق لینکی که به ایمیلتان ارسال کرده‌ایم، فعال نمایید.

en: You have successfully registered. We have emailed your password to the email address you entered.
fa_IR: شما با موفقیت ثبت نام کردید. ما رمز عبور شما را به آدرس ایمیلی که وارد کردید ارسال کردیم.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes :
fa_IR: شما احتمالا از برچسب های<abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> و ویژگی های زیر استفاده کرده اید %s :

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
fa_IR: ممکن است شما استفاده کنید از برچسب‌ها و ویژگی‌های <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>:

en: You must be friends in order to access this profile.
fa_IR: شما باید جزو دوستان این فرد باشید تا بتوانید به این پروفایل دسترسی داشته باشید.

en: You must be logged in to create new topics.
fa_IR: برای ایجاد تاپیک جدید باید وارد شوید.

en: You must be logged in to reply to this topic.
fa_IR: شما برای پاسخ به این تاپیک باید وارد شوید.

en: You need to enter a password to login.
fa_IR: برای ورود نیاز دارید که رمز عبورتان را وارد نمایید.

en: You need to enter your email address to continue.
fa_IR: برای ادامه شما باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

en: Your account has not been activated. Check your email for the activation link.
fa_IR: حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. ایمیل خود را برای مشاهده لینک فعالسازی بررسی کنید.

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
fa_IR: حساب کاربری شما توانایی ارسال محتوای نامحدود HTML را دارد.

en: Your account was activated successfully! You can now <a href="%s">log in</a> with the username and password you provided when you signed up.
fa_IR: حساب کاربری شما با موفقیت فعال شد. اکنون می‌توانید با نام‌ کاربری و کلمه عبوری که هنگام ثبت ‌نام وارد کردید <a href="%s">وارد شوید</a>.

en: Your account was activated successfully! Your account details have been sent to you in a separate email.
fa_IR: حساب کاربری شما با موفقیت فعال شد. جزئیات اطلاعات حساب کاربری شما به ایمیلتان ارسال شد.

en: Your browser does not support the audio element.
fa_IR: مرورگر شما از برچسب‌های صوتی پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your browser does not support the video tag.
fa_IR: مرورگر شما تگ ویدئو را پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your password has been changed. You can sign into your account now.
fa_IR: رمز عبور شما تغییر یافته است.اکنون شما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

en: Youzify - Extensions
fa_IR: افزودنی‌های -یوزر

en: Youzify - Friend Suggestions
fa_IR: پیشنهادهای دوستی

en: Youzify - General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی سامانه

en: Youzify - Group Administrators
fa_IR: مدیران گروه

en: Youzify - Group Description
fa_IR: توضیحات گروه

en: Youzify - Group Moderators
fa_IR: ناظران گروه

en: Youzify - Group RSS
fa_IR: RSS گروه

en: Youzify - Group Suggestions
fa_IR: پیشنهادهای گروه

en: Youzify - Login
fa_IR: فرم ورود

en: Youzify - Members Activity RSS
fa_IR: RSS اکتویتی اعضاء

en: Youzify - Membership Settings
fa_IR: تنظیمات عضویت

en: Youzify - My Account
fa_IR: حساب کاربری من

en: Youzify - Notifications
fa_IR: اطلاع رسانی‌ها (نوتیفیکیشن)

en: Youzify - Post Author
fa_IR: نویسنده پست

en: Youzify - Profile Settings
fa_IR: تنضیمات پرروفایل کاربران

en: Youzify - Register
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Youzify - Reset Password
fa_IR: بازیابی رمز عبور

en: Youzify - Smart Author
fa_IR: نویسنده هوشمند

en: Youzify - Static Author
fa_IR: آمار نویسنده

en: Youzify - User MyCRED Balance
fa_IR: بالانس MyCRED کاربر

en: Youzify - Widgets Settings
fa_IR: تنظیمات ابزارک‌ها

en: [{{{site.name}}}] Reset Your Account Password
fa_IR: [{{{site.name}}}] بازیابی رمز عبور حساب کاربری

en: ad
fa_IR: تبلیغ

en: banned
fa_IR: مسدود شده

en: button text color
fa_IR: رنگ متن دکمه

en: gradient background color
fa_IR: رنگ پس زمینه گرادیانت

en: in reply to:
fa_IR: در پاسخ به:

en: in: <a href="%1$s">%2$s</a>
fa_IR: در: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: info
fa_IR: اطلاعات

en: keep the user id empty to show the logged-in user balance.
fa_IR: با خالی گذاشتن آیدی کاربر بالانس کاربر لاگین شده نمایش داده خواهد شد.

en: last updated by %1$s %2$s
fa_IR: آخرین بروزرسانی توسط %1$s %2$s

en: last updated by %1$s %2$s.
fa_IR: آخرین بروزرسانی توسط %1$s %2$s.

en: liked this
fa_IR: پسندیده‌اند

en: or
fa_IR: یا

en: required
fa_IR: الزامی است

en: select header loading effect
fa_IR: افکت بارگذاری هدر را انتخاب کنید

en: show header social networks
fa_IR: نمایش شبکه‌های اجتماعی در هدر
